Ostatnie dni na wpis organizacji pozarządowych do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR) do 31 stycznia 2022 roku

Wszystkie podmioty zobowiązane ustawą do wpisu do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR) a wpisane do KRS przed dniem 31 października 2021 r. mają obowiązek zgłoszenia Beneficjentów Rzeczywistych do wspomnianego rejestru do końca stycznia 2022 roku.

Chciałbyś się dowiedzieć, czy Twoja organizacja jest objęta obowiązkiem zgłoszenia osób do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR)? Masz problem ze zrozumieniem formularza wpisowego? Potrzebujesz pomocy przy jego wypełnieniu?

Zapraszamy do kontaktu mailowego: CRBR@fundacjatedeka.pl W przypadku dużego zainteresowania pomocą zorganizujemy dla Was webinar w najbliższym czasie.

Na liczne prośby uruchamiamy wsparcie w postaci webinaru live „Wpisujemy się wspólnie”. Zapisy chętnych poniżej. O terminach spotkań poinformujemy zapisane osoby.

4 Comments to “Ostatnie dni na wpis organizacji pozarządowych do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR) do 31 stycznia 2022 roku”

  1. Dziękujemy! Materiał i rozmowa były bardzo pomocne, żeby nie powiedzieć, że uratowały nas przerd zgubnymi konsekwencjami niewiedzy w tym zakresie.

    1. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc 🙂

  2. Dziękujemy za rozmowę Panie Jacku i za bardzo profesjonalne wsparcie! Na pewno wrócimy/

    1. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *